Jesień w biurze. Jak ją przetrwać?

Kategoria
Życie zawodowe

Autor wpisu
Maja Gojtowska Ocena treści 5/5 (3)
Kategoria: Życie zawodowe
Ocena treści 5/5 (3)

Wszyscy już dawno zapomnieli o letnich wojażach. Za oknem szaro, buro i ponuro, a spadające z drzew liście, stukający o szyby biura deszcz przypomina, że jesień zadomowiła się u nas na dobre. Oto zestaw specjalny, który pomoże ją przetrwać.

Napój rozgrzewający i kubek termiczny

Aby nie dać się jesiennym przeziębieniom, właśnie teraz przynajmniej jedną kawę dziennie warto zastąpić aromatycznymi napojami rozgrzewającymi, wzbogaconymi o cytrynę, kardamon, miód czy imbir. Umilą nie tylko drogę do pracy, ale również pracę przy komputerze czy spotkanie biznesowe. Aby jak najdłużej zachowały swoją gorącą temperaturę, warto zaopatrzyć się w kubek termiczny. W sklepach znajdziecie teraz szeroki wybór ich rozmiarów i kolorów. Poszukajcie.

Weź udział w naszym konkursie na Facebooku lub Instagramie:

Inspirujące szkolenie

Jesień to bardzo dobry czas na rozwój swoich kompetencji. Sprawdź ofertę szkoleń w swojej firmie lub sam znajdź szkolenie, w którym chciałbym wziąć udział. Możesz skupić się na doskonaleniu kompetencji, które już masz lub zdecydować się na poznanie zupełnie nowego obszaru, który w przyszłości może Ci się przydać.

Zobacz, jakie 6 prezentacji TED obejrzeć przed rozmową o pracę

Takiego szkolenia nie chcielibyście u siebie w biurze… 

Rysik lub rękawiczki do pisania na smartfonie

Mało jest rzeczy tak denerwujących jak konieczność zdejmowania rękawiczek by odebrać telefon lub już w drodze do domu odpisać na ostatniego maila czy smsa. Pomogą w tym specjalne rękawiczki dotykowe do smartfona lub stylowy rysik.

Jesienna akcja integracja dla zespołu

W grupie raźniej. Dlaczego do zaklinania jesiennych smutków nie zaprosić całego zespołu. W ramach wspólnej integracji możecie zorganizować wspólne zbieranie kasztanów czy wycinanie lampionów z dyni. Każdy pomysł jest dobry, bylebyście tylko robili to razem.

Sprawdź, czy integracja w pracy może być fajna

A jeśli żaden z tych elementów Cię nie przekonuje, pamiętaj, że najlepszym sposobem na walkę z jesienną rutyną i nudą jest… zmiana pracy. Choć badania Glassdoor pokazują, że najwięcej osób nowe wyzwania zawodowe podejmuje na początku roku, to właśnie jesień jest momentem najlepszym na rozpoczęcie poszukiwań. To wtedy otwierają się bowiem wakaty, które mają zostać zapełnione w styczniu. Sprawdź, jakie oferty czekają na Ciebie na pracuj.pl

Oceń artykuł


Narzędzia