Porady Życie zawodowe 5 książek, które pomogą Ci się rozwijać zawodowo
06.03.2017  | 3 min czytania

5 książek, które pomogą Ci się rozwijać zawodowo

06.03.2017  | 3 min czytania
Autor wpisu Maja Gojtowska
Ocena treści
(5)

ksiazek ktore pomoga Ci sie rozwijac zawodowNigdy nie jest za późno na lekturę dobrej książki. Szczególnie takiej, która pomoże osiągnąć prawdziwy zwrot zawodowy – zachęci do zmian w sposobie pracy, komunikacji ze współpracownikami, czy w ogóle patrzeniu na biznes. Dziś wspólnie z Empikiem przygotowaliśmy dla Was listę pozycji, które powinien przeczytać każdy, poszukujący nowych inspiracji zawodowych. Mamy też dla Was niespodziankę – kod zniżkowy do internetowej księgarni empik.com!

 

1. Fitness umysłu ze Skalską, Autor: Skalska Dagmara
skalska2 Sukces tkwi w głowie, jeśli nie uwierzysz sam w siebie, nie uwierzą w Ciebie inni. Książka nauczy Cię jak zarządzać własną uwagą, pozytywnie nastawiać się do życiowych trudności, skutecznie działać, panować nad myślami i emocjami, a przede wszystkim poczuć psychiczny luz.

 

 

 

2. Jak przestać się martwić i zacząć żyć, Autor: Carnegie Dale

jak-przestac-sie-martwic-i-zaczac-zyc Autor przekonuje, że zamartwianie to nałóg podobny do palenia papierosów czy uzależnienia od alkoholu. W efekcie hamuje nasz rozwój zawodowy. Można się więc z niego wyleczyć... Nie jest to łatwe, ale udało się już milionom ludzi na całym świecie. Książka zawiera praktyczne wskazówki, jak pozbyć się obaw i lęków, jak znosić krytykę i wyciągać z niej wnioski, jak unikać zmęczenia i wyglądać młodo, jak wydłużyć dzień o godzinę czyli po prostu jak odnaleźć sens życia i jego smak.

 

 

 

3. IKIGAI. Japoński sekret długiego i szczęśliwego życia, Autor: Contijoch Francesc Miralles, Piugcerver Hector Garcia
iki1 Według Japończyków każdy człowiek ma swoje ikigai, które stanowi siłę napędową do życia. Niektórzy już je odnaleźli i są go świadomi, inni zaś noszą je w swoim wnętrzu, nadal go poszukując. Dzięki tej książce uda Wam się poznać sposoby na szczęście i w prosty sposób cieszyć się pełnią życia.

 

 

 

4. 15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?, Autor: Kruse Kevin

15-tajemnic-zarzadzania-czasem Każdy z nas dysponuje tą samą ilością czasu. Jednym wychodzi to jednak dużo lepiej niż innym. Wydawać się może, że ludzie sukcesu wyciskają czas jak cytrynę, nie chcąc uronić ani jednej kropli. Jak zarządzać czasem, by robić więcej i bardziej efektywnie? Sprawdź tajemnice zarządzania czasem i zyskaj nawet kilka godzin tygodniowo!

 

 

 

5. Getting things done, czyli sztuka bezstresowej efektywności, Autor: Allen David

getting-things-done Dzięki poradom zawartym w książce dowiesz się, jak poprawić jakość twojego życia. Nauczysz się wybierać, czym, kiedy i w jaki sposób się zajmiesz, delegować, nie zapominając, co i komu przekazałeś, eliminować stres i tworzyć swoją prywatną przestrzeń relaksu — efekty nie dadzą na siebie czekać!

 

 

 

Dla tych, którzy chcą zacząć działać już dziś i zabrać się do lektury, która zmieni ich życie, mamy zniżkę 10% na zakup książki z kategorii Biznes, ekonomia, marketing oraz Rozwój osobisty, motywacja.

Wpisz kod "pracuj10" i skorzystaj ze zniżki 10% w internetowej księgarni empik.com >>

 
KOD: pracuj10
Kod zniżkowy obowiązuje od 6 do 13 marca 2017 r.

Oceń artykuł