Targi Pracy KARIERA 2015

Autor wpisu
Olga Sielska
Autor wpisu Olga Sielska

Gdzie:

Szczecin
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

Kiedy:

25.11.2015
godz. 10:00 - 15:00

WWW:

http://www.targipracy.zut.edu.pl/

Za ile:

0 PLN


25 listopada 2015 r. w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie odbędą się po raz kolejny Targi Pracy KARIERA 2015 organizowane przez uczelniane Biuro Karier. Targi będą miały miejsce na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej przy Al. Piastów 42 w Szczecinie i odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00.

Dlaczego warto przyjść na targi?
Targi Pracy KARIERA 2015 dla studentów i absolwentów poszukujących zatrudnienia, praktyk czy staży są doskonałą okazją aby znaleźć coś dla siebie. Na targach zaprezentują się firmy z różnych branż, instytucje państwowe, biura doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy etatowej i czasowej. Ponadto w tzw. „Strefie doradczej” porad będą udzielali fachowcy z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, doradcy EURES, inspektorzy z Państwowej Inspekcji Pracy, coach kariery, wizażystka.

U przedstawicieli poszczególnych firm można będzie zasięgnąć informacji jakie są systemy rekrutacyjne w danej jednostce, jakie cechy i umiejętności powinien posiadać kandydat starający się o pracę, czego wymagają pracodawcy jeśli chodzi o wiedzę fachową, specjalistyczną? Bezpośrednia rozmowa z pracodawcą może stać się już wstępną rozmową kwalifikacyjną, tak więc na targi pracy należy przyjść odpowiednio przygotowanym. Wziąć ze sobą CV i oczywiście umieć zadawać przemyślane, dobrze skonstruowane pytania, aby rozmówca mógł odnieść wrażenie, iż rozmawia z osobą kompetentną, twórczą i zaciekawioną firmą oraz pracą.

Dla Pracodawców.
Podczas targów przedstawiciele firm będą mieli okazję spotkać się z poszukującymi praktyki, stażu lub zatrudnienia studentami i absolwentami wszystkich dziesięciu wydziałów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz innych uczelni. To dobry moment do zaprezentowania działalności i profilu firmy oraz zainteresowania swoją ofertą potencjalnych przyszłych pracowników, stażystów lub praktykantów.

Co oprócz targów?
Targom towarzyszą dodatkowe wydarzenia, czyli warsztaty pt. „Zasady programowania w językach kompilowanych” oraz „Podstawy składni języka C++ i struktura programów”. Warsztaty będą poprowadzone przez Bartosza Taczałę Konsultanta z firmy Mobica Limited Sp. z o. o. – sponsora tegorocznych targów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie targowej: www.targipracy.zut.edu.pl

banerek z datą i miejscem - do prasy_9_pop

Oceń artykuł


Narzędzia