Praca w Szczecinie? Dlaczego nie!

Kategoria


Autor:
admin
Kategoria:

_MG_2819_5_lekkiSektor nowoczesnych usług biznesowych rozwija się w Polsce w ogromnym tempie. Do największych ośrodków tych usług należą Kraków, Warszawa, Wrocław oraz Trójmiasto. Intensywnie rozwija się również rynek SSC/BPO/ITO w Szczecinie.

 

W ciągu ostatnich kilku lat wiele dużych, zagranicznych firm utworzyło w Szczecinie swoje centra usług wspólnych. Jedną z nich jest METRO GROUP, koncern będący właścicielem sieci handlowych Makro Cash&Carry, Real, Media Markt, Saturn oraz Galeria Kaufhof. METRO, obok dwóch centrów usług wspólnych działających w Niemczech i w Indiach, wybrało Szczecin, jako trzeci ośrodek, w którym pod logo METRO SERVICES obsługiwane są procesy finansowo-księgowe dla wewnętrznych klientów koncernu.

 

W METRO SERVICES dążymy do ciągłego podnoszenia jakości usług świadczonych naszym klientom. Wciąż rozwijamy szczecińską organizację poprzez stopniowe zwiększanie zakresu naszych usług, aby docelowo obsługiwać spółki koncernu zlokalizowane w 23 krajach Europy. Taki wzrost ilości obsługiwanych krajów stwarza świetne możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego dla naszych pracowników. Jeśli zależy Ci na rozwoju osobistym, jesteś zainteresowany pracą w księgowości i znasz języki obce, a do tego dobrze czujesz się w pracy zespołowej oraz w dynamicznym środowisku, to świetnie pasujesz do naszego zespołu!

 

Nie jesteś ze Szczecina a chciałbyś z nami pracować? Nic trudnego! Zmiana miejsca zamieszkania związana ze zmianą zatrudnienia, jest zjawiskiem typowym dla współczesnego rynku pracy. Osobom, które przeprowadzają się do Szczecina z innych części Polski i świata METRO SERVICES oferuje atrakcyjny pakiet relokacyjny. Jesteśmy również gotowi pomóc Ci w poszukiwaniu mieszkania. Podejmując pracę w METRO SERVICES będziesz miał możliwość skorzystania z szerokiego pakietu profesjonalnych szkoleń, a także wzięcia udziału w projektach migracji procesów księgowych z innych krajów Europy. W trosce o zdrowie Twojego ciała i ducha zapewnimy Tobie prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny), dofinansowanie karty sportowej, bogate świadczenia świątecznie oraz wiele innych przywilejów.

 

Dlaczego Szczecin? Bynajmniej nie dlatego, że wymarzony weekendowy wypad nad morze będzie dziecinnie prosty i nie ze względu na bliskość do imponującej stolicy naszych zachodnich sąsiadów… Szczecin przekonuje swoimi magicznymi miejscami, ciekawymi wydarzeniami oraz piękną naturą, stwarzając niepowtarzalny klimat życia!

 

Florian (Senior Accountant), który trafił do Polski z Paryża, Bartek (Senior Training Specialist), który dla Szczecina porzucił stolicę, czy też Pavla (Junior Accountant), która aby rozpocząć karierę w METRO SERVICES przeprowadziła się z czeskiego miasta Zábřeh, zgodnie przyznają, że Szczecin przekonuje! Ich ulubione miejsca to Park Kasprowicza, Jasne Błonia, Różanka, Wały Chrobrego, Jezioro Głębokie i wiele innych.

Jak mówi Bartek: “Mimo, że Szczecin jest mniejszy od Warszawy, to ma wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia takiego samego poziomu życia. A co najważniejsze, aby udać się w ciekawe miejsce nie trzeba tracić dużo czasu na dojazd”. Florian, który wybrał Szczecin na swoje miejsce pracy jest pozytywnie zaskoczony uprzejmością Polaków.

„Najtrudniej było mi przestawić się na ranne wstawanie, gdyż we Francji pracę zaczyna się około 9 rano. Pozytywnie zaskoczony jestem wysokim stopniem organizacji dnia pracy: przerwy, godziny rozpoczęcia pracy i spotkań w ciągu dnia – wszystko jest dokładnie zaplanowane. Wcześniej przez około 2 lata pracowałem we Wrocławiu, jednak w METRO SERVICES pracownicy mają większą wiedzę księgową, a przy tym są mili i pomocni” powiedział w rozmowie Florian.

 

W METRO SERVICES wierzymy, że firmę i jej sukces tworzą ludzie, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do tego, aby nasi pracownicy byli zadowoleni i dumni z miejsca, w którym pracują. Pracownicy METRO SERVICES to młody i dynamiczny zespół liczący już blisko 100 osób. Możesz z nami tworzyć Metro świat!

Zapraszamy!

Obraz1

 

Oceń artykuł


Narzędzia