Specjalista i menedżer pod lupą

Kategoria
O Pracuj.pl

Autor wpisu
Agnieszka Dobosz
Kategoria: O Pracuj.pl

3 września ruszyło kolejne badanie Kandydat, przeprowadzane cyklicznie przez Pracuj.pl. Wszystkich specjalistów i menedżerów z co najmniej dwuletnim stażem zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami i planami odnośnie kariery zawodowej. Dla najbardziej kreatywnych mamy też nagrody! Badanie potrwa do 28 września. Kliknij tutaj i weź udział w badaniu!

O co pytamy?
Zadamy Wam między innymi pytania o satysfakcję z obecnej pracy i plany na przyszłość. Zamierzacie zmieniać pracę, a może uważacie, że dzisiejszy rynek nie pozwoli Wam na zmiany? A może planujecie porzucenie etatu i założenie własnego biznesu? Będziemy chcieli również dowiedzieć się, jak się rozwijacie, a także co Was najbardziej motywuje – jedynie wysokość wynagrodzenia, czy może również świadczenia pozapłacowe, takie jak szkolenia i benefity pracownicze. Podzielcie się z nami swoimi obserwacjami!

Z zeszłorocznego badania dowiedzieliśmy się m.in., że najbardziej niepewnie czuły się na rynku pracy osoby po 50 roku życia, gorzej zarabiające oraz te, które ukończyły studia doktoranckie. Największymi pesymistami były też osoby z województw opolskiego oraz warmińsko-mazurskiego, natomiast specjaliści i menedżerowie z Mazowsza w większości jasno patrzyli w swoją zawodową przyszłość. Najmniej obaw o pracę miały osoby z branży IT. Czy wciąż tak jest, a może przez rok wiele się zmieniło? Sprawdzimy!

Dlaczego warto?
Każdy, kto wypełni ankietę, otrzyma od nas darmowy e-book „Planowanie kariery menedżera”. Dla najbardziej pomysłowych ankietowanych przygotowaliśmy nagrody! Do zgarnięcia bony do Kosmetycznego Instytutu Dr Ireny Eris, Media Markt, Empiku i Apartu oraz zegarki Ice Watch. Co trzeba zrobić, żeby je otrzymać? Wypełnijcie ankietę, a sami się przekonacie :).

Wszystkich specjalistów i menedżerów z dwuletnim stażem zapraszamy do podzielenia się opinią: kliknij tutaj, aby wziąć udział w badaniu.

Oceń artykuł


Narzędzia