Porady Kariera i rozwój JOBICON 2022 – październik: dołącz do nas!
20.10.2022  | 5 min czytania

JOBICON 2022 – październik: dołącz do nas!

20.10.2022  | 5 min czytania
Autor wpisu Pracuj.pl

Pozostało tylko kilka dni do Festiwalu Pracy JOBICON online! W tym roku jesienna edycja odbędzie się 26 i 27 października. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. bezpłatne konsultacje z pracodawcami i symulacje rozmów, jednak to nie wszystko! Przeczytaj, co jeszcze możesz zyskać, zapisując się na wydarzenie, podczas którego masz szansę rozwinąć swoją karierę!

Czego dowiesz się z artykułu?

• Festiwal Pracy JOBICON 2022 – dlaczego warto wziąć udział w naszym wydarzeniu?
• JOBICON online – co przygotowaliśmy dla uczestników nadchodzącej edycji?
• Jak zapisać się na jesienny Festiwal Pracy JOBICON 2022?

| Lista pytań do pracodawcy – zabierz ją na targi pracy

Festiwal Pracy JOBICON 2022: dlaczego warto wziąć udział w naszym wydarzeniu?

Czy wiesz, że jesień jest dobrym momentem na szukanie pracy? A co powiesz na to, żeby przed wysłaniem CV odpowiednio przygotować się np. do rozmowy z rekruterem, posłuchać motywujących webinarów i wskazówek rekrutacyjnych, wziąć udział w indywidualnych lub grupowych rozmowach z przedstawicielami znanych firm oraz w warsztatach dla pracowników, którzy szukają nowych wyzwań zawodowych? Właśnie masz ku temu okazję, bowiem już 26 i 27 października startuje Festiwal Pracy JOBICON online.

W trakcie tych dwóch wyjątkowych dni możesz dowiedzieć się, jak rozwijać swoją karierę. Oprócz tego poznasz osoby z branży, w której chcesz pracować, i porównasz swoje dotychczasowe doświadczenia z wymaganiami pracodawców. Jak wykorzystać ten czas jak najlepiej?

 • Porozmawiaj z pracodawcami w przyjaznej oraz luźnej atmosferze i dowiedz się, co jest kluczowe, aby zdobyć u nich zatrudnienie.
 • Zweryfikuj swoje dokumenty aplikacyjne (w języku polskim i ukraińskim).
 • Sprawdź się podczas anglojęzycznej rozmowy o pracę.
 • Zadaj pytania, które spędzają Ci sen z powiek i… daj sobie szansę, aby pozytywnie przejść rekrutację!

Zapisz się na Targi Pracy Jobicon online!

JOBICON online – co przygotowaliśmy dla uczestników nadchodzącej edycji?

Do jesiennej edycji JOBICON 2022 zgłosiło się już 114 pracodawców z wielu branż, co oznacza, że mamy dla Ciebie tysiące ofert pracy – od staży aż po wakaty dla specjalistów i managerów z różnych kategorii (np. finanse, sprzedaż, budownictwo, bankowość, zakupy, inżynieria, produkcja, marketing, logistyka, obsługa klienta, HR). Z myślą o uczestnikach zorganizujemy kilkaset spotkań tematycznych z pracodawcami i pracownikami poszczególnych sektorów branżowych, którzy opowiedzą, jak wygląda praca na wybranych stanowiskach. To jednak nie wszystko!

Na Festiwalu Pracy JOBICON 2022 dowiesz się, jak zaplanować swoją karierę zawodową, stworzyć profesjonalne CV, a następnie wygrać rozmowę o pracę. Będziesz mieć okazję do poszerzenia swoich kompetencji związanych z obsługą programów MS Office. Mamy również coś dla miłośników marketingu, HR-u lub branży budowlano-inżynieryjnej. Jeśli interesują Cię tematy związane z employer brandingiem albo franczyzą, możesz liczyć na solidną dawkę wiedzy od specjalistów, którzy na tym polu mają już spore osiągnięcia. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia masz też szansę wzięcia udziału w spotkaniach z naszymi znanymi gośćmi. Tym razem będą to:

 • Joanna Jędrzejczyk,
 • Janusz Walczuk,
 • Aleksandra Pakuła,
 • Zwolnieni z Teorii,
 • Niezależne Zrzeszenie Studentów,
 • The:protocol,
 • eRecruiter.

Nie przegap też dwudniowej konferencji, która będzie dostępna bez konieczności zapisu. Odbędzie się ona na kanale YT Pracuj.pl i na stronie głównej JOBICON. Na konferencji wystąpią popularni pracodawcy: HedgeServ (Poland) LLC, NOKIA, State Street, Amazon, Lidl, Miasto Poznań – Biuro Obsługi Inwestorów, SGB Bank, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa, PAYBACK, Żabka, Grupa Pracuj.

| Targi pracy – sposób na podniesienie kompetencji

Jak zapisać się na Festiwal Pracy JOBICON 2022?

Mamy nadzieję, że tak jak my nie możesz się doczekać jesiennej edycji targów pracy! Jeśli nie chcesz stracić szansy na wzięcie udziału w spotkaniach grupowych lub indywidualnych, już teraz zarezerwuj miejsce w wybranych panelach dyskusyjnych. Aby ułatwić sobie przeglądanie festiwalowych spotkań, wykorzystaj do tego filtry (dzięki nim wyszukasz nazwę pracodawcy, a także tematykę i formę spotkania). Wybierz to, co Cię najbardziej interesuje, kliknij button „Zapisz się” i wypełnij krótki formularz, podając swoje imię, adres e-mail oraz numer telefonu. Spiesz się, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Koniecznie dodaj umówione spotkanie do kalendarza Google, Outlook lub iCal. Możesz to zrobić bezpośrednio po zapisaniu się na nie, gdy na ekranie końcowym otrzymasz komunikat z linkiem i możliwością ustawienia takiego przypomnienia. A jeśli zmienią się Twoje plany, odwołaj spotkanie z poziomu e-maila, który otrzymasz od nas z potwierdzeniem. Dzięki temu ktoś inny będzie mógł zapisać się na meeting zamiast Ciebie. Nie zapomnij też zapoznać się z profilami pracodawców. Wyszukasz je poprzez zakładkę „Wystawcy”, przeglądając kategorie branżowe wraz z ofertami pracy w interesujących Cię lokalizacjach. Jeśli coś wpadnie Ci w oko, od razu możesz aplikować na stanowisko poprzez portal pracuj.pl.

| 5 rzeczy, które warto zrobić podczas targów pracy

Jesteś studentem, absolwentem albo specjalistą w danej dziedzinie? Szukasz ciekawej pracy, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i zdobyć nowe doświadczenie? Bądź z nami 26-27 października. Pamiętaj, że Festiwal Pracy JOBICON jest całkowicie bezpłatny i możesz połączyć się z nami online z dowolnego miejsca na ziemi. Do zobaczenia!

Oceń artykuł