VIII edycja Inżynierskich Targów Pracy – Politechnika Gdańska

Kategoria
Kalendarz

Autor wpisu
Marta Grabinska Ocena treści 5/5 (2)
Kategoria: Kalendarz
Ocena treści 5/5 (2)

Gdzie:

Gdańsk
Politechnika Gdańska - Gmach Główny, dziedziniec Fahrenheita ul. Gabriela Narutowicza 11/12

Kiedy:

08.03.2017
godz. 9.00-15.00

WWW:

http://itp.gdansk.pl/content.php?site=index

Za ile:

0 PLN


VIII edycja Inżynierskich Targów Pracy już przed nami. Studenci Politechniki Gdańskiej będą mieli okazję spotkać się z 59 potencjalnymi pracodawcami. Aby odpowiednio przygotować się do rozmowy z przedstawicielami firm, zostanie zorganizowana seria warsztatów. Będzie można się na nich dowiedzieć, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, nauczyć się pisać list motywacyjny czy też skonsultować własne CV.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk należące do międzynarodowej organizacji Board of European Students of Technology, która składa się z 94 podobnych grup lokalnych w całej Europie.  BEST zrzesza studentów z 33 krajów Europy, których celem jest szerzenie różnorodności i rozwój studentów uczelni technicznych,  łącząc przy tym trzy środowiska – akademickie, studenckie oraz gospodarcze.

Przyjdź w dniach 8-9 marca na dziedzińce Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej i znajdź wymarzoną pracę. Aby dowiedzieć się więcej o targach, śledź fanpage: Inżynierskie Targi Pracy PG oraz odwiedź stronę www.itp.gdansk.pl

https://www.facebook.com/events/366237950425557/

https://www.facebook.com/ITP.PG/

slider-002

Oceń artykuł


Narzędzia