Środkowopomorskie Targi Pracy – Mobica Job Fair 2015

Kategoria
Kalendarz

Autor wpisu
admin
Kategoria: Kalendarz

Gdzie:

Koszalin
Hala Widowiskowo - Sportowa przy ul. Śniadeckich 4

Kiedy:

19.03.2015
godz. 10-15

WWW:

www.targipracy.koszalin.pl

Za ile:

0 PLN


Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej mają długoletnią tradycję. Pierwsze targi zorganizowano już w 1996 roku. Dzisiaj jest już to jedna z największych tego typu imprez w województwie.

Swoim patronatem objął je Marszałek Woj. Zachodniopomorskiego, Prezydenci  Miast Koszalina i Słupska oraz Rektor Politechniki Koszalińskiej. W poprzednich edycjach Targów udział brało ponad 50 firm i instytucji oraz blisko 3000 osób poszukujących pracy. W tym roku jesteśmy przygotowani na przyjęcie jeszcze większej liczby wystawców chcących zaprezentować się nowej fali wykwalifikowanych inżynierów oraz magistrów jednej z najdynamiczniej rozwijających się uczelni wyższych w kraju, jaką jest Politechnika Koszalińska. Targi także przeznaczone są dla wszystkich innych osób szukających pracy i bezrobotnych z naszego regionu.

Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Umożliwiają pozyskanie najzdolniejszych studentów i absolwentów dla celów rekrutacyjnych, a młodym ludziom poszukującym pracy pozwalają na zapoznanie się z systemem rekrutacji obowiązującym w danej firmie oraz dają szansę na zatrudnienie lub uzyskanie praktyki bądź staży.

Jak co roku naszym Targom towarzyszyć będzie także szereg imprez związanych z wymianą informacji pomiędzy uczestnikami targów (panele dyskusyjne pracodawców) oraz eventy szkoleniowe.

Więcej informacji odnośnie imprez towarzyszących oraz galeria TP z lat ubiegłych na stronie wydarzenia.

baner_ratusz_2

Oceń artykuł


Narzędzia