Śląskie Targi Kariery na UŚ w Sosnowcu

Kategoria
Kalendarz

Autor wpisu
admin
Kategoria: Kalendarz

Gdzie:

Sosnowiec
Wydział Filologiczny w Sosnowcu, ul Grota - Roweckiego 5

Kiedy:

05.02.2015
godz. 10-15

WWW:

http://katowice.targikariery.com/

Za ile:

0 PLN


Wiosną studenci zaczynają się rozglądać za możliwością podjęcia pracy lub zdobycia doświadczenia zawodowego podczas praktyk i staży. Warto sprawdzić, jakie propozycje mają pracodawcy i porozmawiać z nimi o tym, jak wygląda ścieżka kariery w ich firmie. W tym celu najlepiej wybrać się na Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim.

Śląskie Targi Kariery na UŚ odbywają się na uczelni, a oferty przygotowane przez pracodawców są skierowane specjalnie do studentów i absolwentów.

Targi są okazją do bardziej pogłębionego kontaktu studentów z potencjalnymi pracodawcami, a co z tym idzie, lepszego poznania firm, z którymi chce się związać zawodową przyszłość. Tylko tu pracodawcy i studenci mają możliwość spotkania się przy „okrągłym stole”, gdzie, w kilkuosobowym gronie i w spokojnej atmosferze mogą porozmawiać o wszystkich interesujących szczegółach, dotyczących pracy w danej firmie.

Śląskie Targi Kariery na UŚ to również możliwość sprawdzenia dokumentów rekrutacyjnych w CV Point, a także wylosowania nagród w konkursach i loteriach.

Targi to świetna okazja to zdobycia nowych umiejętności i wiedzy.

Zapraszamy na warsztaty i prezentacje, w tym:

  • „Jak wypaść, żeby znaleźć”, czyli jak napisać dobre CV i dobrze wypaść w rozmowie kwalifikacyjnej.
  • „Nie daj się zaskoczyć – improwizuj”, czyli jak wytrenować odwagę i pożegnać stres.

Na warsztaty obowiązują zapisy droga mailową: [email protected]

Zapraszamy do rejestracji – każdy, kto przyjdzie na Targi z wydrukowanym biletem, bierze udział w loterii, w której każdy głos wygrywa. Nagroda główna – bon o wartości 200,00 zł do wydania w ulubionej knajpce.

Rejestracja: http://formularze.hrminstitute.pl/bilet-targi-kariery-2015/

Oceń artykuł


Narzędzia