XI edycja Graduate Programme Day – Szkoła Główna Handlowa, Warszawa

Kategoria
Kalendarz

Autor wpisu
Marta Grabinska Ocena treści 5/5 (2)
Kategoria: Kalendarz
Ocena treści 5/5 (2)

Gdzie:

Warszawa
Szkoła Główna Handlowa, Aleja Niepodległości 162, 02-554 Warszawa

Kiedy:

02.03.2017
godz. 9.00-17.00

WWW:

http://gpd-sgh.pl/

Za ile:

0 PLN


graduate

 

Zapraszamy na jedenastą edycję Targów Przyszłych Menedżerów organizowanych przez CEMS Club Warszawa na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy Alei Niepodległości 162.

Podczas całodniowych targów, które odbędą się 2 marca 2017 roku studenci będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą programów menedżerskich, które są wyjątkową perspektywą rozwoju oraz rozwijają umiejętności niezbędne do pracy na stanowiskach kierowniczych. Skierowane są  przede wszystkim do studentów ostatnich lat studiów.  Jednak nie tylko oni znajdą tu coś dla siebie — przedstawiciele firm prezentują szczegółowo oferty różnorodnych praktyk i staży oraz udzielą praktycznych informacji dotyczących procesów rekrutacyjnych obowiązujących w danej organizacji. Oprócz tego w tej edycji odbędzie się tak zwany Rotation Dinner, podczas którego wybrane osoby będą mogły spotkać się z pracownikami prestiżowych firm.

Dodatkowo, dla wszystkich zainteresowanych Targami, którzy nie będą mieli możliwości pojawienia się 2 marca w Szkole Głównej Handlowe w Warszawie, organizatorzy oferują innowacyjne Wirtualne Targi Pracy, dostępne od  16 lutego 2017 r. Znajdą się tam oferty wszystkich partnerów biorących udział w Targach.

Wirtualne Targi Pracy oraz wszelkie szczegółowe informacje związane z wydarzeniem dostępne na http://www.gpd-sgh.pl/.

Oceń artykuł


Narzędzia