CaseWeek, czyli w poszukiwaniu utalentowanych inżynierów. Największy cykl warsztatów inżynierskich w Polsce

Kategoria
Kalendarz

Autor wpisu
Olga Sielska Ocena treści 5/5 (1)
Kategoria: Kalendarz
Ocena treści 5/5 (1)

Gdzie:

cała Polska
9 uczelni w 8 miastach

Kiedy:

11.04.2016
godz. 10:00

WWW:

http://caseweek.iaeste.pl/

Za ile:

0 PLN


Już po raz VII stowarzyszenie IAESTE  zaprasza na cykl warsztatów inżynierskich IAESTE CaseWeek organizowanych w całej Polsce.  Między 11 a  28 kwietnia w 8 miastach, na 9 uczelniach w ramach tegorocznej edycji warsztatów CaseWeek odbędzie się aż 126 różnych szkoleń, dla ponad 2900 studentów, które prowadzone będą przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Pan Bogumił Haponiuk, przedstawiciel firmy Siemens mówi o projekcie – Bierzemy powtórnie udział w CaseWeeku, bo to jeden z tych projektów, w których przyszli inżynierowie mogą poznać specyfikę pracy w naszej firmie, a my przypomnieć sobie czas, gdy byliśmy studentami. Elastyczna forma warsztatów pozwala na weryfikację wzajemnych oczekiwań w atmosferze wspólnej pracy, a przy okazji wszyscy mogą się trochę rozerwać.

Dzięki CaseWeekowi studenci kierunków inżynierskich mają szansę na bezpośredni kontakt z zagadnieniami, z którymi będą musieli zmierzyć się w przyszłej pracy. Projekt pomaga uzupełnić wiedzę techniczną o praktyczne doświadczenia. ,,Caseweek to świetne wydarzenie, którego uczestnicy mają okazję poznać najbardziej rozwojowe firmy działające na polskim rynku, a przedstawiciele firm studentów z najlepszych uczelni w Polsce. Warsztaty wnoszą bardzo dużo wartości merytorycznej dla pracodawcy, jak i potencjalnych kandydatów.”-opowiada Katarzyna Rutkowska Lider ds. Programów Studenckich i Pozyskiwania Talentów w Hellenic Coca-Cola

Patronat nad projektem, oprócz Ministra Pracy i Polityki Społecznej, objęli również rektorzy wszystkich uczelni zaangażowanych w wydarzenie: Politechniki Warszawskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechniki Krakowskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Łódzkiej i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Uczestnictwo w warsztatach jest całkowicie darmowe, ale liczba miejsc jest ograniczona. Selekcja odbywa się na podstawie wytycznych firmy przeprowadzającej dane szkolenie. Aby wziąć udział w CaseWeeku, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej caseweek.pl

 

Oceń artykuł


Narzędzia