Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości

Kategoria
Kalendarz

Autor wpisu
Olga Sielska
Kategoria: Kalendarz

Gdzie:

Poznań
Wydział Matematyki i Informatyki UAM (Campus Morasko)

Kiedy:

27.10.2015
godz. 10.00 -16.00

WWW:

https://biurokarier.amu.edu.pl/

Za ile:

0 PLN


Biuro Karier Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu już po raz 18. zaprasza do udziału w  Akademii Rozwoju i Przedsiębiorczości!

Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości to wydarzenie organizowane z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu lub praktyki, które są zainteresowane bezpośrednim spotkaniem z pracodawcami oraz odnalezieniem nowych ścieżek kariery zawodowej i szeroko rozumianym rozwojem. Tegoroczna, XVIII edycja przedsięwzięcia, odbędzie się 27 października 2015 w godzinach 10.00 – 16.00 na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM (Campus Morasko).

Podczas wydarzenia studenci i absolwenci będą mieli możliwość spotkania z przedstawicielami wielu firm, organizacji i instytucji, skonsultowania swoich dokumentów aplikacyjnych, skorzystania z porad doradców i specjalistów oraz odwiedzenia Strefy Profesjonalnego Wizerunku. Przewidziane są także warsztaty, szkolenia i prezentacje poprowadzone przez doświadczonych trenerów oraz praktyków biznesu. Zapraszamy też do udziału w licznych konkursach, w których wygrać można będzie atrakcyjne nagrody (m.in. dysk zewnętrzny 1TB, vouchery na profesjonalną biznesową sesję zdjęciową oraz różnorodne  gadżety).

Więcej informacji na stronach www.biurokarier.amu.edu.pl  oraz  www.facebook.com/akademiauam.

500x260

Oceń artykuł


Narzędzia